Avcılar Halı Yıkama

TEL: 0212 886 17 23

Gümüşel Halı Yıkama Fabrikası

Adnan Kahveci Mahallesi, Çalışlar Cad. NO 25
BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TESİS : 0212 886 17 23

Avcılar halı yıkama: Halılar evimizin dekorunu tamamlarken içerisin de bir çok mikro organizmaya da ev sahipliği yapmaktadırlar. Halılarımızı genellikle bahar temizliği zamanın da yıkamaktayız; Fakat bu yeterli değildir. Halılarınızın düzenli olarak Avcılar Halı Yıkama fabrikasın da 6 ayda bir temizlenmesi sağlınız açısından önemlidir, Hijyenik ortamda, son sistem makinalarla yapılan yıkama halı içerinde bulunan, insan sağlığına zararlı birçok mikroptan ve akarlardan (Mayk) kurtulmanız anlamına gelmektedir.

Yapılan araştırmalara göre sadece bir insanın bedeninden günde yaklaşık 1-3 gram ölü deri döküldüğü, ortalama büyüklükte bir evde yılda yaklaşık 4 kilogram toz oluştuğu, bu tozların birçok alerjik hastalıklara yol tespit edilmiştir. Yine araştırmalar sonucunda , alerjiyi tetikleyecek miktarda tozun toplandığı en tehlikeli bölgenin evlerde kullanılan halıların olduğu , evin en tehlikeli noktasının evin girişi, ikinci tehlikeli bölgenin ise odalardaki halılar olduğu sonucuna varan araştırmacılar: "Neredeyse tüm evlerde bulunan akarlar önemli bir alerjen üreticisidir. Sıcağı, nemli ortamları severler. Halıların, üstteki tüylü kısımdan çok sert olan taban bölümüne kaçmayı tercih ederler.

Bu araştırma da: Kullandığınız halılara hafta da bir normal, ayda bir de yoğun temizlik yapılması gerekmektedir. Yılda en az bir kez profesyonel bir firmaya başvurun" demektedirler. Bu araştırmalardan da anlaşılacağı gibi insanların evlerinde kullandıkları halıların sağlık açısından potansiyel bir tehlike olduğu gerçeğini anlamak güç değildir. Halılar, kullanıldıkları  yerlerde ki gözle görülmeyen toz ve bakterileri içlerin de barındırırlar.

Günlük yapılan temizlik işlemleri halıların hav aralarına inen, gözle görülemeyen kirleri temizlemek için yeterli değildir. Avcılar Halı Yıkama olarak bu konuda hizmetinizdeyiz. Halılarınızı trafik seviyesine en uygun ve yıkamaya en elverişli zamanı belirleyerek ve her mevsim geçişinde profesyonel ellere bırakmanız gerekmektedir. Kullandığınız halılarınızı her hafta normal, ayda bir de yoğun temizlik yapın. Araştırmalar da, yılda en az iki kez profesyonel halı yıkama fabrikası  bir firmaya başvurun" demektedirler. Bu araştırma sonuçlarından da anlaşılacağı gibi insanların evlerinde en çok temas ettiği halıların sağlık açısından potansiyel bir tehlike olduğu gerçeğini anlamak güç değildir. Bir çok ev hanımı, Halı yıkama şampuanı ve halı yıkayan süpürge satın alarak halılarını evlerinde yıkamaya çalışırlar ama maalesef temiz bir yıkama işlemi elde edemezler. Çünkü evler de, fabrika da son sistem makinalarla uyguladığımız yöntemleri uygulamak mümkün değildir. Hijyen sağlanamaz.

Bize ulaşınız.

HALI YIKAMA VİDEOLARI

ADNAN KAHVECİ MAHALLESİ ÇALIŞLAR CAD. NO 25 BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TESİS : 0212 886 17 23

TOP