Bahçeşehir Halı Yıkama

TEL: 0212 886 17 23

Gümüşel Halı Yıkama Fabrikası

Adnan Kahveci Mahallesi, Çalışlar Cad. NO 25
BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TESİS : 0212 886 17 23

Bahçeşehir Halı Yıkama: Eskiden pek çoğumuz halılarımızı dışarıda ya da evlerimiz de uygun bir yer varsa orada kendimiz yıkardık. Ancak bunun için geniş bir alan ve yorucu bir çalışma gerekirdi. Elde yıkama sonucunda da tam olarak gerekli hijyeni sağlamak da çoğu zaman mümkün olmazdı. Çünkü halılar genellikle balkonlar da, yada bahçeler de  kurutulur, toz ve toprağa marz kalırdı. Kendi kendine kuruyan halı bakteri oluşturabilir ve bu koku yapmaya kadar varan etkiler gösterebilir. Halı yıkama makinelerinde de aynı etkiyi görmek mümkün değildir.

Evde halı yıkamak aynı zamanda oldukça masraflı bir iştir. Halılarınızı kendiniz yıkasanız bile harcamış olduğunuz su ve enerji oldukça fazladır. Bu nedenle ülkemizde pek çok insan, özellikle de büyük şehirlerde yaşayanlar  Bahçeşehir halı yıkama fabrikaları gibi işlerini proffesyonel olarak, son sistem makinalarla, hijyenik bir ortamda gerçekleştiren firmaları tercih etmektedir.

Halı yıkama evde yapıldığında zor bir iştir. GÜMÜŞEL Halı Yıkama firmasına halılarınızı verdiğiniz zaman halılarınız da kalıcı ve derinlemesine temizlik sağlanmış olmaktadır.  Uzman, Proffesyonel kadromuz ile birlikte müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak çalışmalarımızı bu şekilde gerçekleştirmekteyiz. Lekesiz temizlikte güvenebileceğiniz mükemmelikte işlerimizi gerçekleştiriyoruz. Halılarınız la ilgili tadilat işlemleri de var ise müşterilerimize bilgi vererek tadilat işlemlerini sağlamak işlerimiz arasında dır.

BAHÇEŞEHİR HALI YIKAMA  FABRİKASI  halı temizliği konusunda kendimize güvenimiz tam müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler de kalitemizi göstermektedir.  Halkının güvenini kazanmış olan firmamız, halı yıkama konusunda müşterinin memnuniyetini sağlamaktadır. 

Son sistem, otomatik makineler de yıkama işlemleri gerçekleştirilir ve kurutma işlemleri de yine makinelerde gerçekleştirilir.

Bize ulaşınız.

HALI YIKAMA VİDEOLARI

ADNAN KAHVECİ MAHALLESİ ÇALIŞLAR CAD. NO 25 BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TESİS : 0212 886 17 23

TOP