Beykent Halı Yıkama

TEL: 0212 886 17 23

Gümüşel Halı Yıkama Fabrikası

Adnan Kahveci Mahallesi, Çalışlar Cad. NO 25
BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TESİS : 0212 886 17 23

Halılarınızı tertemiz yıkarken aynı zamanda leke çıkarma işlemleri de gerçekleştirilmektedir.
 
Beykent Halı yıkama: Halı yıkama evde yapıldığın da zor iştir.
 
GÜMÜŞEL halı yıkama fabrikasına halılarınız ulaştığın da son sistem temizleme makinalarımız ile hijyenik bir ortam da  kalıcı ve derinlemesine temizlik sağlanmaktadır.
 
Beykent Halı Yıkama uzman kadromuz ile birlikte bizim için çok önemli olan müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Halı temizliği için halılarınızı verdiğinizde halılarınız ilk günkü durumuna, tertemiz bir temizliğe kavuşur. Lekesiz temizlikte bizlere güvenebilirsiniz.
 
Halılarınız la ilgili tadilat işlemleri de var ise, bu konuda da bilgi vererek gerekli tadilat işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz.
 
GÜMÜŞEL HALI YIKAMA  FABRİKASI  Beykent  halı yıkama olarak halı temizliği konusunda kendimize güvenimiz tam müşterilerimizden aldığımız olumlu dönüşler de kalitemizi göstermektedir.  Halkının güvenini kazanmış olan firmamız, halı yıkama konusunda müşterinin memnuniyetini sağlamaktadır.
 
Halılarınız otomatik makinelerde yıkanarak, kurutma işlemleri de gerekli hijyen kurallarına uyularak yine aynı son sistem makinelerde gerçekleştirilir. Firmamızda halı yıkama işlemleri için en son teknoloji üretilmiş toz alma, otomatik yıkama ve sıkma makineleri kullanmaktayız. Özenle en iyi kalitede yıkadığımız halılarınızı tam doğru ve gerçek temizlik sağlamak için kapalı sistem kurutma odalarımızda en iyi şekilde kurutmaktayız. Sizde halılarınızda üstün kalitede temizlik yaşamak istiyorsanız bize ulaşın. GÜMÜŞEL HALI YIKAMA  ile biz daima yanınızdayız. Bizi arayın halılarınız tertemiz olsun. Sevgiyle kalın.
 

Bize ulaşınız.

HALI YIKAMA VİDEOLARI

ADNAN KAHVECİ MAHALLESİ ÇALIŞLAR CAD. NO 25 BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TESİS : 0212 886 17 23

TOP