Beylikdüzü Halı Yıkama

TEL: 0212 886 17 23

Beylikdüzü Halı Yıkama

Gümüşel Halı Yıkama Fabrikası

Adnan Kahveci Mahallesi, Çalışlar Cad. NO 25
BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TESİS : 0212 886 17 23

Beylikdüzü halı yıkama ya ulaştığınızda bizi tanıyacaksınız. Halı yıkamadaki bilgi birikimimiz ve geçirdiğimiz tecrübeler  dahilinde profesyonel bir halı yıkama firması olma özelliğimizi en iyi şekilde koruyoruz. İşimize duyduğumuz saygı müşterilerimizde güven oluşturmamızı sağladı.

Firmamızda halı yıkama işlemleri için en son teknoloji üretilmiş toz alma, otomatik yıkama ve sıkma makineleri kullanmaktayız. Özenle en iyi kalitede yıkadığımız halılarınızı tam doğru ve gerçek temizlik sağlamak için kapalı sistem kurutma odalarımızda en iyi şekilde kurutmaktayız. Sizde halılarınızda üstün kalitede temizlik yaşamak istiyorsanız bize ulaşın. GÜMÜŞEL HALI YIKAMA  olarak biz daima yanınızdayız. Bizi arayın halılarınız tertemiz olsun.

Gümüşel halı yıkama, İstanbul’da titizlikle çalışmasını sürdüren bir halı yıkama firmasıdır. Uzun süredir  halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Firmamız titiz ve özverili çalışanlarının sayesinde müşterilerinden tam not almayı başarmıştır. Firmanın halıları garantili olarak yıkaması da müşterilerin bu firmayı seçmesindeki etkenlerden birisidir.

Firma rehberinde Gümüşel halı yıkama firması üst sıralarda görülmektedir. Firma sahip olduğu üst düzey modern makineleri ile halıların yıkamasını modern ve kaliteli bir şekilde yapmaktadır. Halıların yıkanma sürecinde kullanılan şampuanlar da ayrıca önemlidir. Beylikdüzü halı yıkama fabrikası halı yıkamada doğal ve bakteri öldürücü şampuanlar ve yıkama ilaçları kullanmaktadır. Bu da halıların daha iyi arınmasını sağlamaktadır.

Beylikdüzü halı yıkama fabrikası olarak siz değerli Beylikdüzü halkından istediğimiz ucuz ve kaliteden yoksun firmalara itibar etmemelisiniz sonuçta koybolan halılarınız hasar gören halılarınız yıkanmadan gelen halılarınız la mağdur durumlara düşmemenizdir.Beylikdüzü şu anki konum yerleşim ve kentsellik bakımından istanbulun en gözde yerleşim yerlerinden biri haline gelmiştir. Halı yıkama sektöründe çalışan bizim gibi firmaların göz bebeği durumundadır birkaç firma dışında kurumsallaşan firma az olmasından dolayı küçük merdiven altı firmalar çoğunluktadır. Bu da bize kendimizi daha iyi anlatabilme müşteriyi memnun edebilme açısından amacımızdır. Bize ulaşınız.

HALI YIKAMA VİDEOLARI

ADNAN KAHVECİ MAHALLESİ ÇALIŞLAR CAD. NO 25 BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TESİS : 0212 886 17 23

TOP