Büyükçekmece Halı Yıkama

TEL: 0212 886 17 23

Büyükçekmece Halı Yıkama

Gümüşel Halı Yıkama Fabrikası

Adnan Kahveci Mahallesi, Çalışlar Cad. NO 25
BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TESİS : 0212 886 17 23

Büyükçekmece Halı Yıkama ya 0212 886 17 23 nolu telefondan ulaşabilirsiniz

Uzman, bilgili, tecrübeli, profesyonel bir firma olarak, biz Gümüşel Halı Yıkama Fabrikası, siz değerli müşterilerimizden, yılda iki kez, gerçek temizlik istiyor halı yıkama işlemi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Son sistem makinelerimiz ve halılarınıza uygun yıkama şampuanlarımız ile halılarınızı derinlemesine ve hijyenik bir şekilde yıkıyoruz. Siz de profesyonelliğimizle tanışmak ve uzun süreli sağlıklı ve temiz halılara kavuşmak istiyorsanız bize ulaşın. Sağlığınızın doğru bir şekilde korunması için doğru zamanda doğru tekniklerle doğru uygulamalar yapılmalıdır. Biz halı yıkamadaki profesyonelliğimizi uzman ekip ve ekipmanlarımızla size en iyi şekilde sağlıyoruz.

Halı yıkama daki yanlış uygulamalar, halılarınızı bir süre sonra kaybedeceğiniz anlamına gelirler. Çalışacağınız halı yıkama fabrikası son derece önemlidir. Biz sizi bu yanılgıdan, ihtimalden en iyi şekilde uzak tutuyoruz. Deneyin siz de memnuniyetinizi gizleyemeyeceksiniz. Evde halı yıkamak  oldukça maliyetlidir. Halıları kendiniz yıkasanız bile harcamış olduğunuz su ve enerji oldukça fazla olacaktır. Bu nedenle ülkemizde pek çok kişi özellikle de büyük şehirlerde yaşayanlar halı yıkama işlemleri yaparken daha çok profesyonel firmaları tercih etmektedirler.

Halı yıkama işlemlerinde halılarınızı adresinizden alarak en kısa süre içerisinde ve söz verdiğimiz zamanda size iade ediyoruz. Tüm halı yıkama işlemleri son sistem makinelerimiz aracılığı ile tamamlanıyor. Kullanıma hazır olarak sizlere iade edilen halılarınız bu nedenle tam olarak hijyen sağlanarak sizlere teslim ediliyor. Yüksek müşteri memnuniyeti ile sizler için daima en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Büyükçekmece Halı Yıkama hizmetleri açısından uzun süredir hizmet sunduğumuz bir  bölgedir. Bu nedenle pek çok kişi gibi siz de halılarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Halı yıkama son derece ciddiyet ve teknik kapasite gerektiren bir sektördür ve bu sektörde sizi memnun edeceğimize eminiz.

Bize ulaşınız.

HALI YIKAMA VİDEOLARI

ADNAN KAHVECİ MAHALLESİ ÇALIŞLAR CAD. NO 25 BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TESİS : 0212 886 17 23

TOP