Esenkent Halı Yıkama

TEL: 0212 886 17 23

Esenkent Halı Yıkama

Gümüşel Halı Yıkama Fabrikası

Adnan Kahveci Mahallesi, Çalışlar Cad. NO 25
BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TESİS : 0212 886 17 23

Esenkent halı yıkama: Evde halı yıkamak oldukça zahmetli ve  maliyetli bir iştir. Halıları evde yıkamak, su ve enerji açısından oldukça maliyetli olacaktır. Bu nedenle ülkemizde pek çok kişi özellikle de büyük şehirlerde yaşayanlar halı yıkama işlemleri gereksinimlerin de daha çok profesyonel firmaları tercih etmektedirler.Halılar temizmiş gibi görünseler de zamanla pek çok kiri ve bakteriyi içlerine hapsederler. Gümüşel Halı Yıkama olarak profesyonel  hizmet vermekteyiz. Halılarınız uzman ellerde ve uygun tekniklerle yıkanmatadırlar. Bu tarz işlemler uygulanmadığı sürece gerçek temizliği sağlamış olamazsınız ve bu sağlığınızı da tehdit eder. Halı yıkama fabrikası olarak biz sektörde en iyi profesyonel çalışan halı yıkama fabrikalarından biriyiz.

Esenkent halı yıkama ile de bölgede değerli müşterilerimize uzun süredir halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Ücretsiz servisimizle, arzu ettiğiniz zaman da arayın kapınızda olalım ve en iyi çözümlerle size geri dönelim. Halım bana nasıl döner diye gereksiz bir endişeye kapılmayın. Halınızı size teslim ettiğimizde bizimle çalışmak konusunda nasıl doğru bir karar verdiğinize sizde şahit olacaksınız Hijyenik halı yıkama işlemlerimiz de  halılarınızdaki tüm kirleri derinlemesine yok ettiğimiz gibi halınızda ki tüm mikro organizmaları da en az altı ay süre ile halılarınızdan uzak tutmaktayız. Firmamıza yaptıracağınız periyodik yıkamalarla halılarınızı daima ilk günkü gibi tertemiz kalacaktır.

Halı yıkama işlemlerinde halılarınızı adresinizden alarak en kısa süre içerisinde ve söz verdiğimiz zamanda size iade ediyoruz. Tüm halı yıkama işlemleri en son teknolojiye sahip makinelerimiz aracılığı ile tamamlanmaktadır. Kullanıma hazır olarak sizlere iade edilen halılarınız sağlıklı bir ortam için gerekliliklerden biridir. Yüksek müşteri memnuniyeti bizim için en önemli konulardan biridir.

Esenkent Halı Yıkama uzun süredir hizmet sunduğumuz bir  bölgedir. Bu nedenle pek çok kişi gibi siz de halılarınızı bize emanet edebilirsiniz. Esenkent Halı Yıkama hizmet açısından en çok tercih edildiğimiz ilçelerden biridir.  Bu nedenle sizleri de aramızda görmek isteriz. Halı yıkama son derece ciddiyet ve teknik kapasite gerektiren bir sektördür ve bu sektörde sizi memnun edeceğimize eminiz. Sevgiyle kalın.

Bize ulaşınız.

HALI YIKAMA VİDEOLARI

ADNAN KAHVECİ MAHALLESİ ÇALIŞLAR CAD. NO 25 BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TESİS : 0212 886 17 23

TOP