Esenyurt Halı Yıkama

TEL: 0212 886 17 23

Esenyurt Halı Yıkama

Gümüşel Halı Yıkama Fabrikası

Adnan Kahveci Mahallesi, Çalışlar Cad. NO 25
BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TESİS : 0212 886 17 23

Esenyurt halı yıkama olarak sektördeki en iyi halı yıkama firmalarından biriyiz. Esenyurt  halı yıkama olarak bölgede değerli müşterilerimize halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Ücretsiz servisimizle istediğiniz an arayın kapınızda olalım ve en iyi çözümlerle size geri dönelim. Halım bana nasıl döner merak etmeyin. Halınızı size teslim ettiğimizde bizimle çalışmak konusunda nasıl doğru bir karar verdiğinize şahit olacaksınız.

Halılarımız bulundukları konum gereği en çok toz yutan eşyalardan biridir. Halıların bu önemli özelliği zaman içerisin de havada çok miktarda toz olmasını engelleyerek sağlığımız için oldukça önemli bir çözüm sunmaktadır. Ancak halılar zaman içerisinde kirlenir çok daha önemlisi toz tutma kapasitesinde bir düşüklük yaşar. Halının iç kısımlarında bulunan toz tabakası sadece darbe aldığında ortaya yayılır. Bu da sağlık açısından son derece kötü bir durumdur. Bu nedenle  halıların belli aralıklarla  yıkanma zorunluluğu vardır. Halıların yıkanması ise oldukça önemli tecrübe ve ilgi isteyen bir durumdur.

Halıları elde yıkama  tam olarak hijyen sağlamaz. Çünkü halılar genellikle balkonlarda kurutulur. Kendi kendine kuruyan halı bakteri oluşturabilir ve bu koku yapmaya varan etkiler gösterebilir. Esenyurt Halı yıkama makinelerinde de aynı etkiyi görmek mümkündür. Evde halı yıkamak aynı zamanda oldukça maliyetlidir. Halıları kendiniz yıkasanız bile harcamış olduğunuz su ve enerji oldukça maliyetli olacaktır. Bu nedenle  halı yıkama işlemleri ihtiyaç durumunda, daha çok profesyonel firmaları tercih edilmelidir.

Halı yıkama işlemlerinde halılarınızı adresinizden alarak en kısa süre içerisinde ve söz verdiğimiz zamanda size iade ediyoruz. Tüm halı yıkama işlemleri en son sistem teknolojiye sahip makinelerimiz ile tamamlanmaktadır. Kullanıma hazır olarak sizlere iade edilen halılarınız bu nedenle tam anlamıyla hijyen sağlanarak sizlere teslim edilmektedir. Yüksek müşteri memnuniyeti ile sizler için daima en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Esenyurt Halı Yıkama hizmetleri açısından uzun süredir hizmet sunduğumuz bir  bölgedir. Bu nedenle pek çok kişi gibi siz de halılarınızı bize emanet edebilirsiniz. Êsenyurt Halı Yıkama hizmetleri açısından oldukça tercih edildiğimiz ilçelerden biridir.  Bu nedenle firmamıza güvenebilirsiniz. Halı yıkama son derece ciddiyet ve teknik kapasite gerektiren bir sektördür ve bu sektörde sizi memnun edeceğimize eminiz.

Bize ulaşınız.

HALI YIKAMA VİDEOLARI

ADNAN KAHVECİ MAHALLESİ ÇALIŞLAR CAD. NO 25 BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TESİS : 0212 886 17 23

TOP