Gürpınar Halı Yıkama

TEL: 0212 886 17 23

Gümüşel Halı Yıkama Fabrikası

Adnan Kahveci Mahallesi, Çalışlar Cad. NO 25
BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TESİS : 0212 886 17 23

Gürpınar Halı Yıkama: Uzman, bilgili, tecrübeli ekibimizle profesyonel bir firma olarak, biz siz değerli müşterilerimizden, yılda iki kez, gerçek temizlik istiyor ve bunun uzun sürmesini arzuluyor son sistem maki,nalarla hijyenik ortamda halı yıkama işlemi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Teknolojik makinelerimiz halılarınıza uygun yıkama şampuanlarımızla halılarınızı derinlemesine ve hijyenik bir şekilde yıkıyoruz. Halı yıkamada yanlış yönleneceğiniz uygunsuz çalışan bir firmaya halılarınızı yıkatmanız onları zamanla kısa süre içerisinde kaybedeceğiniz anlamına gelir. Çalışacağınız halı yıkama firması son derece önemlidir. Biz sizi bu yanılgıdan en iyi şekilde uzak tutuyoruz. Deneyin sizde memnuniyetinizi gizleyemeyeceksiniz.

Halılarımız bulundukları konum gereği en çok toz yutan eşyalardan biridir. Halıların bu önemli özelliği zaman içerisinde havada çok miktarda toz olmasını engelleyerek sağlığımız için oldukça önemli bir çözüm sunmaktadır. Ancak halılar zaman içerisinde kirlenir çok daha önemlisi toz tutma kapasitesinde bir düşüklük yaşar. Halının iç kısımlarında bulunan toz tabakası sadece darbe aldığında toz bırakır. Bu da sağlık açısından son derece olumsuz bir durumdur. Bu nedenle tüm halılar zaman içerisinde yıkama zorunluluğu hisseder. Halıların yıkanması ise oldukça önemli tecrübe ve ilgi isteyen bir durumdur. Eskiden pek çok kişi halılarını dışarıda ya da evlerinde uygun bir yer varsa orada kendisi yıkardı. Ancak bunun için geniş bir alan ve oldukça önemli bir çaba gerekirdi. Elde yıkama sonucunda tam olarak hijyen sağlamak da çoğu zaman mümkün olmazdı. Çünkü halılar genellikle balkonlarda kurutulurdu. Kendi kendine kuruyan halı bakteri oluşturabilir ve bu koku yapmaya varan etkiler gösterebilir.

Halı yıkama işlemlerinde halılarınızı adresinizden alarak en kısa süre içerisinde ve söz verdiğimiz zamanda size iade ediyoruz. Tüm halı yıkama işlemleri en son teknolojiye sahip makinelerimiz aracılığı ile tamamlanıyor. Kullanıma hazır olarak sizlere iade edilen halılarınız bu nedenle tam olarak hijyen sağlanarak sizlere teslim ediliyor. Yüksek müşteri memnuniyeti ile sizler için daima en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Gürpınar Halı Yıkama hizmetleri açısından uzun süredir hizmet sunduğumuz bir  bölgedir. Bu nedenle pek çok kişi gibi siz de halılarınızı bize emanet edebilirsiniz. Gürpınar  Halı Yıkama hizmetleri açısından oldukça tercih edildiğimiz ilçelerden biridir.  Bu nedenle firmamıza güvenebilirsiniz.

İletişim:

HALI YIKAMA VİDEOLARI

ADNAN KAHVECİ MAHALLESİ ÇALIŞLAR CAD. NO 25 BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TESİS : 0212 886 17 23

TOP