Haramidere Halı Yıkama

TEL: 0212 886 17 23

Gümüşel Halı Yıkama Fabrikası

Adnan Kahveci Mahallesi, Çalışlar Cad. NO 25
BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TESİS : 0212 886 17 23

Haramidere halı yıkama servisi olarak halılar evimizin dekorunu tamamlarken içerinde bir çok mikro organizmayada ev sahipliği yapmaktadır. Halılarımızı genel olarak bahar temizliği yaptıgımız zamanda yıkamaktayız; ama halılarınızın düzenli olarak Haramidere halı yıkama fabrikasında 6 ayda bir temizlenmesi halı içerinde bulunan, insan sağlığına zararlı birçok mikroptan ve akarlardan (Mayk) kurtulmanız anlamına gelir.

Haramidere Halı yıkama evimizin vazgeçilmez temizlik işlemlerinden bir tanesidir .Türk ailelerinin her bahar temizlik yapmaları bir gelenek olduğu gibi, apartman yaşamak ve çalışan bayanların çokluğu sebebiyle halı yıkama bir sektör olmuştur.

Halılarınızı bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yıkanmasına müsade ederseniz veya evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu, hem sağlığınız hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya çikabilir. Ev de yapılan halı yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görüntüsü yanıltır aslında kirler ve lekeler çıkmamışdır.Halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiştir . Bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir.Halı temizliği birçok şekilde yapılmaktadır,evde uygulanan temizlik işlemleri,halı silme,halı toz alma (elektrik süpürgesiyle) halıyı ovarak temizleme gibi.

Gümüşel Halı Yıkama fabrikasında halılarınız tam otomatik halı yıkama makineleriyle,bitkisel bazlı halı yıkama şampuanları kullanılarak,hijyenik bir ortamda tamamen yıkanıp temizlenmektedir. Bir çok ev hanımı, Halı yıkama şampuanı ve halı yıkayan süpürge satın alarak halılarını evlerinde yıkamaya çalışırlar ama maalesef temiz bir yıkama işlemi elde edemezler. Çünkü halı yıkama makinesi kadar derinlemesine yıkama yapamadığı için boşa harcanmış bir zaman ve para olarak kalır.

Bize Ulaşınız

HALI YIKAMA VİDEOLARI

ADNAN KAHVECİ MAHALLESİ ÇALIŞLAR CAD. NO 25 BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TESİS : 0212 886 17 23

TOP