Yakuplu Halı Yıkama

TEL: 0212 886 17 23

Gümüşel Halı Yıkama Fabrikası

Adnan Kahveci Mahallesi, Çalışlar Cad. NO 25
BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TESİS : 0212 886 17 23

Yakuplu Halı yıkama firması olarak halı yıkama işlemlerinde halılarınızı adresinizden alarak en kısa süre içerisinde ve söz verdiğimiz zamanda size iade ediyoruz. Tüm halı yıkama işlemlerinizi en son teknolojiye sahip makinelerimiz aracılığı ile tamamlanıyor. Kullanıma hazır olarak sizlere iade edilen, ilk günkü gibi sağlıklı ve tertemiz halılarınız evinize kendi alanında gerekli hijyeni sağlıyacaktır. Yakuplu beylikdüzü halı Yıkama hizmetleri açısından uzun süredir hizmet sunduğumuz bir bölgedir. Bu nedenle pek çok kişi gibi siz de halılarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Yakuplu Halı Yıkama: Uzman, bilgili, tecrübeli, profesyonel bir firma olarak, biz siz değerli müşterilerimize, yılda iki kez, gerçek temizlik istiyor ve bunun uzun sürmesini arzuluyorsanız halı yıkama işlemi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Biz son sistem teknolojik makinelerimiz ile halılarınıza uygun yıkama şampuanlarımızla halılarınızı derinlemesine ve hijyenik bir şekilde yıkıyoruz. Siz de profesyonelliğimizle tanışmak ve uzun süreli sağlıklı ve temiz halılara kavuşmak istiyorsanız bize ulaşın. Siz uğraştığınız da tamamen gereksiz bir çaba ve sonuç elde edeceğiniz halı temizliğiniz bizim sağlayacağımız temizliğin yanında tamamen yapılmamış bir temizlik gibidir. Sağlığınızın doğru bir şekilde korunması için doğru zamanda doğru tekniklerle doğru uygulamalar yapılmalıdır. Biz halı yıkamadaki profesyonelliğimizi uzman ekip ve ekipmanlarımızla size en iyi şekilde sağlıyoruz.

Halılarımız bulundukları konum gereği en çok toz yutan eşyalardan biridir. Halıların bu önemli özelliği zaman içerisinde havada çok miktarda toz olmasını engelleyerek sağlığımız için oldukça önemli bir çözüm sunmaktadır. Ancak halılar zaman içerisinde kirlenir çok daha önemlisi toz tutma kapasitesinde bir düşüklük yaşar. Halının iç kısımlarında bulunan toz tabakası sadece darbe aldığında toz bırakır. Bu da sağlık açısından son derece tehlikeli bir durumdur. Bu nedenle tüm halılar zaman içerisinde yıkama zorunluluğu hisseder ve bu yıkama işlemi ise oldukça önemli tecrübe ve ilgi isteyen bir durumdur.

Halı yıkamada yanlış yönleneceğiniz uygunsuz ortamlarda çalışan bir firmaya halılarınızı yıkatmanız onları zamanla kısa süre içerisinde kaybedeceğiniz anlamına gelir. Çalışacağınız halı yıkama firması son derece önemlidir. Biz sizi bu yanılgıdan en iyi şekilde uzak tutuyoruz. Deneyin sizde memnuniyetinizi gizleyemeyeceksiniz.

HALI YIKAMA VİDEOLARI

ADNAN KAHVECİ MAHALLESİ ÇALIŞLAR CAD. NO 25 BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TESİS : 0212 886 17 23

TOP